Skra Bińcze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 5
ogółem: 262 294

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Skra Bińcze

brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA 15 6 0 9 18 71-82 -11
SPOTKANIA U SIEBIE 3 2 0 1 6 21-11 10
SPOTKANIA WYJAZDOWE 12 4 0 8 12 50-71 -21


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 MMA Mosiny Skra Bińcze 5:3
2 Krzemień Krzemieniewo Skra Bińcze 4:9
3 Skra Bińcze Znicz Ględowo 5:6
4 Grom Barkowo Skra Bińcze 3:2
5 Pionier Biskupnica Skra Bińcze 8:5
6 Orzeł Rychnowy Skra Bińcze 7:5
7 Zefir Polnica Skra Bińcze 7:6
8 Kołdowianka Kołdowo Skra Bińcze 0:3
9 MMA Mosiny Skra Bińcze 2:11
10 Zefir Polnica Skra Bińcze 3:0
11 Skra Bińcze Krzemień Krzemieniewo 13:5
12 Skra Bińcze Znicz Ględowo 3:0
13 Grom Barkowo Skra Bińcze 0:3
14 Kołdowianka Kołdowo Skra Bińcze 9:1
15 Pionier Biskupnica Skra Bińcze 4:2
16 Orzeł Rychnowy Skra Bińcze 22:0
17 Kolejarz Wierzchowo Skra Bińcze 6:4


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole 71 4.73 21 7.00 50 4.17
Stracone bramki 82 5.47 11 3.67 71 5.92


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM 6 (40.00%) 0 (0.00%) 9 (60.00%) 71 - 82 [-11]
U SIEBIE 2 (66.67%) 0 (0.00%) 1 (33.33%) 21 - 11 [10]
WYJAZD 4 (33.33%) 0 (0.00%) 8 (66.67%) 50 - 71 [-21]


Tabela ligowa

Inne rozgrywki » C-klasa
1. Zefir Polnica 12 bz
2. Skra Bińcze 12 bz
3. Pionier Biskupnica 9 bz
4. Krzemień Krzemieniewo 6 plus
5. Kolejarz Wierzchowo 6 minus
6. LZS Kołdowo 0 bz

Reklama

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Skra Bińcze 5:4 Pionier Biskupnica
2017-10-15, 13:30:00
przełożony na 15.10 na 13:30
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Krzemień Krzemieniewo 13:5 Kolejarz Wierzchowo
Skra Bińcze 3:0 LZS Kołdowo
Pionier Biskupnica 9:0 Zefir Polnica