Gadżety

Zdjęcia w galerii.

1.

Do nabycia są szaliki naszego klubu za 25 zł. Jest to szalik autorstwa Dariusza Kępczyńskiego, również autora piosenki o naszym zespole pod tytułem ,,Skra Bińcze". Na awersie szalika widnieje napis ,,Skra Bińcze" a w narożnikach umieszczone są dwa herby. Natomiast na rewersie ,, Jedność Lojalność Braterstwo" i z obustron dwa herby. W celu kupna należy dzwonić pod numer telefonu 602 332 945.

2.

Krótka monografia klubu połączona z historią miejscowości Bińcze. Książeczka została wydana z okazji obchodów 40-lecia powstania klubu LZS Skra Bińcze 1968-2008. Zawiera historię początków sportu w naszej miejscowości i archiwalne zdjęcia.

3.

Breloki typu otwieracz, metalowe, z nadrukiem okrągłego herbu na awersie wydane z okazji 50-lecia klubu w 2018 roku.

Płomień Płonica 6:1 Skra Bińcze
2018-11-18, 12:00:00