Rozegrano sparing

• autor: darek199537, 2012-03-25 21:44

Dzisiaj, czyli 25.03 o godz. 14:00 zagraliśmy sparing z drużyną z Biskupnicy (u nas). O dziwo Skra wygrała ten mecz 4:3 i przełamała złą passę braku zwycięstw. Ostatni mecz Skra wygrała 30.11.2011r.(ze Stars-em Człuchów).

kadra-na-mecz-z-biskupnica-3138640.jpg kadra-na-mecz-z-biskupnica-3138651.jpg

Bramki dla Skry strzelili:
1. Krzysztof Zieliński          (asysta Krzysztofa Styburskiego)

2. Krzysztof Zieliński          (asysta Przemysława Procaka)

3. Dariusz Chmielewski   (strzelił z rożnego)

4. Damian Goliński            (PG)

Ogólnie mówiąc to Skra w tym meczu przeważała. Miała dużo sytuacji i tylko jak zwykle brakowało skuteczności. Co do naszego przeciwnika to pokazał się z bardzo dobrej strony. Dzięki temu mecz był bardzo zaciekły i cały czas trzymał w napięciu.

Po kilkunastu minutach gry to Pionier Biskupnica pierwszy zdobył gola, po akcji sam na sam z bramkarzem. Chwilę później Skra wyrównała i przejęła inicjatywę na boisku, czego dowodem był drugi gol dający prowadzenie i trzeci.

Wynikiem 3:1 dla Skry zakończyła się pierwsza połowa. Bardzo dobrze sprawował się nowy bramkarz debiutujący w Skrze: Krzysztof Jarosz, który obronił kilka ,,setek".

Po przerwie gracze z Bińcza stracili jakby wolę walki i to Pionier teraz ruszył skutecznie do ofensywy. Zdobywając gola na 3:2. Być może strach przed przegraną spowodował, że ,,naszym" udało się po szybkim kontrataku, zdobyć bramkę z karnego (sfaulowany został P.Procak). Było 4:2, gdy zawodnik Pioniera ,,zawinął piłką rogala" i strzelił  gola z ok. 30m w okienko. Po tej akcji było 4:3 dla Bińcza i nikomu już nie udało się zdobyć bramki. Większość akcji kończyła się na 20m. tak jak w naszej jak i ich drużynie.

Posiadanie piłki:  Skra 55% - Pionier 45%

autor: ~nieznany 2012-07-12 21:07:02