18. kolejka: Pionier Biskupnica - Skra Bińcze

• autor: darek199537, 2012-05-01 21:45

Zwycięskiej passy ciąg dalszy....

Skra wygrała na wyjeździe z Pionierem 4:2, bramki:

-Przemysław Procak  ( 2 )

-Krzysztof Styburski

-Grzegorz Skotarczak

Nasi piłkarze sprawili nam prezent na majówkę, ponieważ wygrali. Miejmy nadzieję, że w niedzielę Skra też wygra. U siebie podejmiemy Inter.

Przy pięknej pogodzie przyszło zmierzyć się nam z tym wymagającym przeciwnikiem. Jednak Skra w tym meczu pokazała gwiazdorski futbol. Już po jednej z pierwszych akcji objęliśmy prowadzenie dzięki, K. Styburskiemu, który dostał prostopadłą piłkę i posłał ją na drugi słupek bramki. Później na listę strzelców wpisał się P. Procak, który dryblingiem wdarł się w pole karne i uderzył mocno obok bramkarza. Po tych akcjach Skra, za bardzo się rozluźniła i to chyba było powodem, że Pionierowi udało się strzelić gola. Ich napastnik przyjął piłkę przed szesnastką na klatkę i uderzył w bok bramki. Nasz bramkarz nie zdążył interweniować i wpadł gol. Do końca połowy Skra tylko się broniła.

Druga połowa meczu była bardzo wyrównana. Co ciekawe w tej połowie wpadło tyle samo bramek co w pierwszej. Przy wyniku 2:1, Skra miała róg, Pionier wybił piłkę aż gdzieś na połowę boiska, wtedy G. Skotarczak kopnął piłkę z całej siły a ta przeleciała ok 40m. i wpadła do bramki. Było 3:1. Od tego momentu Skra grała już bez żadnej presji i dzięki temu kolejnego gola na dobicie przeciwnika strzelił znowu P. Procak. Nasz zawodnik chciał zagrać piłkę ze środka boiska w pole karne, ale jak się wydawało podał za słabo, jednak obrońca przeciwników minął się z piłką, co wykorzystał właśnie nasz napastnik. Podbiegł do piłki, okiwał ostatniego obrońcę, który został i kopnął futbolówkę obok bezradnego bramkarza. Było 4:1. Do tego czasu Pionier próbował odrobić straty jednak dzisiaj mieliśmy niezawodząca obronę. Biskupniczanom  udało się strzelić gola z karnego w 90 minucie. Ich napastnik został sfaulowany przez naszego bramkarza w akcji sam na sam. Karnego wykonywał bramkarz z Pioniera i strzelił w lewy dolny róg. Wynik 4:2.

Posiadanie piłki: Pionier 50%50% Skra

autor: ~666 2012-05-05 18:58:21