Inter Jęczniki - Skra Bińcze

• autor: darek199537, 2012-09-19 20:06

Wynik 3:1

Opis w rozwinięciu.

Kadra składała się z 13 zawodników.

Ogólnie rzecz biorąc Inter to zespół z którym Skra ma zawsze najwięcej problemów. Przypomnijmy, że w ostatnim spotkaniu tych drużyn (na boisku w Bińczu) padł wynik 3:2 dla Skry. Tym razem nasi nie mięli tyle szczęścia i przegrali tylko 3:1, choć mogło być więcej.

Mecz od początku się nie układał. Przeciwnicy przeważali, dobrą postawą w obronie oraz mieli większe posiadanie piłki w środku pola. Ich obrońców nie dało się obejść, a następnie Ci posyłali długi piłki albo trafiające prosto do naszego bramkarza lub tworzące jakieś chwilowe zagrożenie. Przełomową akcja była ta z 18 minuty, kiedy jedna z tych długich piłek przeszła za obrońców i napastnik drużyny przeciwnej potężnym strzałem, zdobył gola.                          Następnie Skra miała kilka minut przebłysku. To było jednak za mało. Już w 33 minucie spotkania Inter podwyższył wynik na 2:0. Tym razem także posłano długą piłkę, ale tym razem ten sam napastnik przyjął futbolówkę i uderzył w lewy róg bramkarza. Akcja ta podcięła skrzydła ,,Iskrom". Zaraz po wznowieniu gry, posypały się dwie żółte kartki dla P. Procaka za nieodpowiednie komentarze w stronę sędziego głównego oraz dla Ł. Zaremby, również za to samo. Do przerwy nic się nie działo i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej połowie naszym zawodnikom trafiła się ta lepsza połowa, gdzie piłka leciała z wiatrem. Tym razem także jak tydzień temu, drugie 45 minut zagraliśmy lepiej niż pierwsze. Nasi obrońcy, i tu warto wyróżnić: T. Golińskiego, D. Golińskiego i R. Kloskowskiego, którzy zagrali tą połowę bezbłędnie. Skra lepiej wyprowadzała akcje i wymieniała znacznie więcej podań. Oddała także kilka strzałów, dużo co prawda niecelnych, ale statystyki podwyższone są. Świetna postawa, nie do końca się jednak zdała. W 62 minucie meczu, jeden z pomocników Interu, przedarł się z piłką przez defensywny środek pola i uderzył z kilkunastu metrów, celnie, trafiają w lewy dolny róg bramki. Dodatkowo kilka minut później sędzia odgwizdał faul na zawodniku z Jęcznik. Wydawać by się mogło, że było po meczu. Jednak zawodnik z numerem 10, nie strzelił karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła za końcową linie boiska. Nadzieja w naszych zawodnikach odżyła. W ok. 75 minucie meczu, Skra miała któryś z kolei rzut rożny. Piłkę dośrodkowywał w pole karne G. Buczek. Tam wynikło małe zamieszanie w szeregach obrońców Interu. Wykorzystał to K. Skotarczak, który podał to niekrytego Łukasza Zaremby, a ten oddał mierzony, mocny strzał w krótki róg bramkarza. Było 3:1. Do końca meczu przez te 15 minut Skra ciągle atakowała. Inter miał wtedy tylko kilka chwil przebłysku. Podczas jednej ich akcji, jeden z ich skrzydłowych odniósł kontuzje i musiał opuścić boisko. Końcówka spotkania była bardzo nerwowa, sędzie musiał także przerwać na chwilę spotkanie, bo na boisko wbiegł... kot. Po usunięciu go, sędzia wznowił grę. Gra toczyła się bardzo szybko. Każda ze stron chciała strzelić gola. Skutkiem tego D. Kowalski musiał się poświęcić dla dobra drużyny i sfaulował wychodzącego sam na sam przeciwnika, za co otrzymał czerwona kartkę. Byłą to 90 minuta. Inter miał rzut wolny na 20 metrze, jednak strzelec uderzył bardzo niecelnie i piłka wyleciała za linię końcową. Sędzia zagwizdał koniec spotkania.

Posiadanie piłki: Inter 55% - 45% Skra

Kartki: 2 żółte Skra