Wyszukiwarka

Aktualności

5.05.2013r. - Skra vs Skra

• autor: darek199537, 2013-05-06 16:27

Z powodu niskiej frekwencji żonatych mecz Kawalerzy kontra Żonaci zamienił się ostatecznie w mecz juniorzy na seniorów. Padł wynik 6:3 dla seniorów. Gole strzelali:

- Dariusz Chmielewski

Mecz przebiegał w zaciekłej rywalizacji, gdyż obydwie strony były głodne ,,łatwego" zwycięstwa. Seniorzy chcieli się zrewanżować za przegrany w karnych mecz z dnia 15.08.2012r. (w meczu padł wynik 3:3). I tym razem się im udało. Bohatera spotkania ciężko byłoby wybrać, choćby z tego powodu, że każdy grał w meczu na 101%.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Pierwsi wynik otworzyli seniorzy, piłkę dośrodkowywał w pole karne D. Nowakowski, a gola głową zdobył P. Procak. Kilka minut później młodzież odpowiedziała, a dokładnie D. Goliński, który wygrał pojedynek bark w bark i wyszedł na sam na sam z bramkarzem, pokonując P. Symczyka. Ten mecz był chyba jedynym takim meczem w tym sezonie, aby nasi zawodnicy przebiegli tyle kilometrów. Świadczyć może o tym, to że po I połowie z zawodników aż lał się pot.

W drugiej połowie nie było już tak kolorowo. Zaznaczyła się duża przewaga seniorów we wszystkich formacjach. Już w 59 minucie gola na 2:1 zdobył Roman Procak. A następnego dołożył tuż po chwili Krzysztof Zieliński. Przyczyną tych bramek była mała konsekwencja i brak doświadczenia wśród ,,młodych" obrońców. Bardzo w całym meczu wśród młodzieży wyróżniali się D. Kępczyński i D. Goliński, który grał cały mecz na ataku. Świetnie wypelnił swoje zadanie zdobywania bramek i gdy z czasem ,,starsi" zwolnili tempo gry, boiskowy ,,Pidej" przedostał się w pole karne i po krótkim rogu pokonał już drugi raz bramkarza. Zdobywając gola kontaktowego na 3:2. Fakt ten zmotywował seniorów do cofnięcia ,,forów" i rozpoczęcia w 70 minucie istnego festiwalu bramek. Obrona młodzieży kompletnie nie dawała sobie rady i bramki po kolei co 5 minut zdobywali K. Zieliński, D. Chmielewski i T. Kępczyński. Młodzież nie chciała tak zostawić tego wyniku i udało jej się zdobyć gola na 6:3. A zdobywcą był nie kto inny jak D. Goliński, który na codzień gra środkowego obrońcę.

Posiadanie piłki: Młodzież 40% - 60% Seniorzy