11 edycja Turnieju ,,Dzikich Drużyn" Debrzno 21.08.2013r.

• autor: darek199537, 2013-08-21 16:38

To już 4 raz, gdy bierzemy udział w tym turnieju! Nasza młodzież stawiła się w liczbie 7 osób. W tym roku nie wypaliło stworzenie 2 drużyn, dlatego gimnazjum połączyliśmy z ponadgimnazjalną i wystąpiliśmy w tej starszej kategorii wiekowej.

----------------------->

Tym razem zmieniły się nieco zasady. W tym roku też pierwszy raz grała w kat. gimnazjum drużyna Czarnych Czarne. Rzuty wolne nie można było wykonywać bezpośrednio. Mecz trwał 15 minut bez zmiany połów. Graliśmy 4+1. W kategorii ponadgimnazjalnej były tylko 4 zespoły. Nasz skład: (w bramce) Dariusz Kowalski oraz Mateusz Procak; Radosław Ożański, Mariusz Gliniecki, Przemysław Kępczyński, Bartłomiej Kunicki oraz na szpicy Kamil Wrona.

W tym roku przypadł nam zaszczyt rozegrania meczu otwarcia. Goli nie zabrakło, a i nasze ,,Iskry" zagrały wyśmienicie. Skra - FC Debrzno 4:1. Bramki dla Skry zdobył Kamil Wrona.

W drugim meczu nie było już tak kolorowo. Nasi zawodnicy liczyli na zwycięstwo, lecz przeciwnicy okazali się mieć podobne umiejętności do nas. Dopiero w ostatniej minucie udało się uratować remis. A już od 5 minuty przegrywaliśmy po samobóju R. Ożańskiego. Skra - Parówkowi Skrytożercy 2:2. Bramki: Bartłomiej Kunicki, Mariusz Gliniecki.

Przed trzecim meczem, sytuacja nie rysowała się za dobrze. Nasz zespół miał 4 pkt, a przeciwnicy z 1.miejsca 6 pkt. Jedynym wyjściem było zwycięstwo. Mimo wielkich nadziei, nie udało się zdobyć wymarzonego 1 miejsca, o które walczymy już kilka lat( przypominamy pierwszy raz wzięliśmy udział w tym turnieju w 2010, a ogólnie organizowany on jest od 2003 roku). Przegraliśmy z kretesem aż 8:2. Bramki: Kamil Wrona, Radosław Ożański.

FC Debrzno - Skra Bińcze                    1 : 4
Parówkowi Skrytożercy - Eugeny          1 : 4