16. kolejka: Orzeł Rychnowy - Skra Bińcze

Wynik 5:3. Bramki dla Skry:

- Dawid Roczek

- Przemysław Procak

- Krzysztof Zieliński

Mimo, że kadra na ten mecz składała się z 12 zawodników, nie przeszkodziło to naszym ,,Iskrom" powalczyć o 3 pkt. Już od pierwszych minut prowadziliśmy 0:2. Gole podały po podaniach prostopadłych do D.Roczka i K.Zielińskiego. Aczkolwiek przeciwnicy mieli miażdżące posiadanie piłki, dopiero pod koniec pierwszej połowy, gdy z powodu kontuzji boisko musiał opuścić stoper Tomasz Kepczyński, udało się im wyrównać. W pierwszej połowie nie obyło się bez ostrych wymiany racji z arbitrem głównym za co nasi zawodnicy zostali ukarani żółtymi kartkami.

W drugiej połowie spotkania, Krzysztof Wrona został ukarany druga żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną. Nasi nie potrafili skutecznie załatać obrony i po 20 minutach gry było 3:2. Jakiekolwiek szanse na zwycięstwo wymknęły się rąk. Przy stanie 4:2 udało się jedynie odpowiedzieć kontaktowym trafieniem z nożyc - P. Procaka. Pod koniec gospodarze dobili jeszcze naszych zawodników 5 trafieniem, udowadniając tym samym kto w tym sezonie powinien zostać mistrzem ligi.

Posiadanie piłki:  Orzeł 70 % - 30 % Skra

Czerwone kartki: 1 Skra