Skra Bińcze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 243
ogółem: 277 254

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Liga Halowa Debrzno 2014/2015

  • autor: darek199537, 2014-12-07 21:30

Nasz zespół postanowił przez zimę nie próżnować i w tym roku przez okres zimowy będziemy widywać naszych zawodników na hali w Debrznie. Turniej pod nazwą Debrznieńska Halowa Liga Piątek Piłkarskich w skrócie DHLPP ruszyła właśnie dzisiaj i jest organizowana przez MKS Debrzno. Skra występuje na hali w Debrznie po raz pierwszy.

W wielkim skrócie pierwszą kolejkę nasi sportowcy mogą zaliczyć do falstartów. Wypadliśmy słabo pod względem gry zespołowej, co przełożyło się na wysokie wyniki przegranej. Można zaryzykować stwierdzeniem, że potrafimy grać w piłkę, a dowodem na to jest chociażby to, że w każdym meczu strzeliliśmy minimum jedną bramkę. Miejmy nadzieję, że za tydzień pokażemy się z lepszej strony i poprawimy naszą sytuację w tabeli.

I kolejka:

Skład: Paweł Serafin, Paweł Szapiel, Radosław Ożański, Mateusz Remus, Krzysztof Styburski, Kamil Celiński, Dariusz Chmielewski, Marcin Procak, Karol Skotarczak.

1 mecz: Grom Barkowo - Skra Bińcze, wynik 11 : 1. Bramka dla Skry: Radosław Ożański i jest to zarazem pierwsze trafienie tego zawodnika w barwach Skry.

2 mecz: Ogrodowa/Gama Debrzno - Skra Bińcze. wynik 13 : 2. Bramki: Mateusz Remus (również pierwsze trafienie w barwach Skry i to po rajdzie przez połowę boiska), Marcin Procak. W tym meczu najlepiej zaprezentował się Paweł Szapiel, który w niczym nie odstawał przeciwnikom i śmiało brał ciężar gry na siebie, a jego kiwki oraz zwody na stałe zapisały się w naszych głowach. Na pochwałę zasługuje również bramkarz Karol Celiński, który kilkukrotnie ratował zespół z opresji swoimi interwencjami.

 

Za tydzień: o 18:20 Skra vs Meblolux Debrzno oraz 19:30 Pustynia Miast Debrzno - Skra.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [295]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Płomień Płonica 6:1 Skra Bińcze
2018-11-18, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Kolejarz Wierzchowo 4:5 Zefir Polnica
Jedność Gębarzewo 5:3 Zorza Dobojewo
Płomień Płonica 6:1 Skra Bińcze
Krzemień Krzemieniewo 7:3 Pionier Biskupnica