Liga Halowa Debrzno odc. 2

• autor: darek199537, 2014-12-19 14:42

Kolejka numer 2 nie przebiegła po naszej myśli. Skra obydwa swoje mecze przegrała.

W pierwszym spotkaniu z Mebloluxem nasz zespół uległ 8:1. Honorową bramkę zdobył Dariusz Chmielewski. Pierwsze parę minut było całkiem wyrównane. Przed utratą bramki, nasi zawodnicy zdążyli trafić 3 razy w słupek przeciwnika. W tym meczu towarzyszył nam pech i szkoda, że wynik wygląda tak jak wygląda, a nie różni się na przykład tylko paroma trafieniami.

W drugim meczu z Pustynią Miast Debrzno pokonanie przeciwnika było w naszym zasięgu. Rywale to młodzi zawodnicy, którzy prezentują podobny poziom. Zaczęło się idealnie od prowadzenia 0:1 dla naszych. Strzelcem bramki był Przemysław Procak. Jednak po chwili został ukarany czerwoną kartką za nieodpowiednie zachowanie wobec pary sędziów. W tym samym momencie na kilka minut został też wyrzucony Marcin Procak. Przez parę minut przyszło nam się bronić w 2 + bramkarz. Mimo usilnych starań przeciwnik strzelił bramkę na 1:1. Po pierwszej połowie przeciwnicy przycisnęli i zdobyli przewagę dwóch bramek (3:1). Iskrom udało się odpowiedzieć po faulu na Pawle Szapielu w polu karnym. Karnego na bramkę zamienił ten sam zawodnik. Do końca spotkania zostało 6 minut i nasza drużyna ruszyła do ataku, chociażby po remis w tym spotkaniu. Niestety, w jednym z kontrataków rywale strzelili czwartego gola co zniweczyło szanse na punkt w tym spotkaniu. W dodatku po nieodgwizdanym faulu na sobie, Paweł Szapiel kopnął przeciwnika za co został ukarany czerwoną kartką.

Obydwaj kartkowicze pauzują w najbliższym jednym spotkaniu. Następna kolejka przewidziana jest na 21.12. Czeka nas spotkanie z Kwaszarnią Gliszczyński o 15:00 i starcie z Votum Lipka o 16:45.

2017-10-15, 13:30:00
przełożony na 15.10 na 13:30