Liga Halowa Debrzno część 3:

• autor: darek199537, 2014-12-22 14:31

Wyniki:
Kwaszarnia/Gliszczyński 7 : 3 Skra

Megalux/Votum Lipka 7 : 1 Skra

W ostatnią niedzielę przyszło nam otwierać zmagania w 3 kolejce Halowej Ligi Piątek Piłkarskiej w Debrznie organizowanej przez MKS Debrzno. Przyszło nam się zmierzyć z dwoma podobnymi przeciwnikami. W przypadku wygranej z nimi moglibyśmy walczyć o jakieś konkretne miejsce. W najbliższą niedzielę (28.12) czeka nas ostatni mecz rundy podstawowej ( o 16:35 z drużyną JR Team Człuchów), bo drugie spotkanie tego dnia to już runda rewanżowa ( o 17:45 z Ogrodową/Gamą Debrzno :) ).

Coś na temat ostatnich meczów:
Plan wyglądał następująco: zgarnąć 6 punktów. Niestety przeciwnicy pokazali nam jak należy grać na hali i nasz zespół dalej pozostaje czerwoną latarnią turnieju, bez dorobku punktowego z bilansem bramek 10:50 i ostatnim miejscem w klasyfikacji fair play. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:2, a w drugiej  przeciwnicy dołożyli 5 trafień, my - jedno. Na listę strzelców wpisali się: Marcin Procak i Remigiusz Kloskowski.

W spotkaniu z Lipką optycznie wyglądaliśmy lepiej, ale nie zabezpieczone tyły, nerwowa gra zrobiły swoje i ,,piękna" gra zaowocowała ,,jedynie" wynikiem 1 : 7. Honorową bramkę zdobył R Kloskowski.

Szczegółowe dane na stronie mksdebrzno.prv.pl w zakładce Liga Halowa.

Płomień Płonica 6:1 Skra Bińcze
2018-11-18, 12:00:00