Wielkie Derby ! Już jutro !

• autor: darek199537, 2015-06-06 12:03

Oj dawno nic się nie działo na naszej stronce, a to za sprawą, że obecnie moderatorzy z przyczyn zawodowych nie mają wystarczająco czasu, aby uzupełniać naszą stronę na bieżąco. Jednak nie moglibyśmy zapomnieć o najważniejszym meczu w sezonie....

Mecze pomiędzy drużyną Skry a Gromu Barkowo określane są derbami z powodu bliskiej odległości w jakiej leżą te miejscowości. Chyba nie trzeba wspominać, że spotkania tych dwóch drużyn, to zawsze rozgrywka pełna emocji i zaciętej walki. W tym sezonie nasi sąsiedzi z Barkowa zajmują drugie miejsce w tabeli Powiatowej Ligi LZS i mają tyle samo punktów co liderujący Orzeł Rychnowy (31 pkt). Orzeł zagra u siebie z Interem Jęczniki także cała niedziela zapowiada się niezwykle emocjonująco. Natomiast Skra walczy o utrzymanie 4 miejsca w tabeli z dorobkiem 23 punktów, przed nami jest drużyna z Mosin z 27 punktami, także szans na 3 miejsce nie ma. Co ciekawe ekipa z Polnicy zajmuje piątą lokatę z 21 punktami na swoim koncie i w najbliższą niedzielę zmierzy się u siebie ze Zniczem Ględowo, jak widać - do nas brakuje im tylko 2 punktów... ( dane z http://ugczluchow.pl/content.php?cms_id=107&lang=pl&p=p4 )

Przypominamy, że poprzednie spotkanie z rundy jesiennej z Gromem, Skra przegrała 3:2. W sezonie 2013/2014 wyniki wyglądały następująco: 27 październik 2013 Skra 2:0 Grom; 18 maj 2014 Grom 3:8 Skra.

Skra Bińcze   FC Po Nalewce Słupia
2018-10-21, 13:00:00