IV. kolejka: Skra - Zefir Polnica

• autor: admin, 2015-09-28 23:07

Skra gładko ograna. Wynik 0:4.

Przez cały czas spotkania rozgrywaliśmy ten mecz w 10 z powodu braku zawodników. Było to nie lada utrudnienie, aczkolwiek od początku spotkania skutecznie się broniliśmy. W ataku zrezygnowaliśmy z dwóch napastników, grając tylko jednym i licząc na łut szczęścia. Tuż przed końcem I połowy padł gol numer 1. Przy dośrodkowaniu z rożnego napastnik z Polnicy wyskoczył najwyżej i silnym strzałem ponad głową obrońcy kryjącego słupek, trafił w samo okienko. Był to tak zwany ,,gol do szatni".

W drugiej połowie sytuacja się powtórzyła. W 53 minucie spotkania drużyna z Polnicy znowu wywalczyła rzut rożny i tym samym sposobem, czyli: zagraniem piłki odchodzącej z rożnego - zdobyli kolejnego gola, piłka przeszła jeszcze po ręce interweniującego bramkarza, odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

Trzeci gol padł po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Na wysokości 5 metra obok linii szesnastki sfaulowany został skrzydłowy gości. On sam podszedł do rozegrania stałego fragmentu gry. Dośrodkował wysoką piłkę na dalszy róg bramki, a tam wbiegał już strzelec kolejnego gola, który skierował ,,futbolówkę" głową do siatki. Podwyższając tym samym wynik na 3:0.

Czwarty, ostatni gol, wpadł po świetnie rozegranej akcji zwieńczoną niską wrzutką w nasze pole karne. Przeciwnik stał sam, niekryty przez nikogo i po otrzymaniu piłki, przymierzył trafiając tuż przy słupeczku.

Posiadanie piłki: Zefir 65% - Skra 35%

Kartki: Skra - 3 żółte

2017-10-15, 13:30:00
przełożony na 15.10 na 13:30

Krzemień Krzemieniewo 13:5 Kolejarz Wierzchowo
Skra Bińcze 3:0 LZS Kołdowo
Pionier Biskupnica 9:0 Zefir Polnica
W dniu 22.02.2018 (czwartek) w godzinach 10:45-11:15 zostaną wykonane prace konserwacyjne na serwerach Futbolowo.pl. W tym czasie dostęp do stron może być utrudniony. Przepraszamy za niedogodności.