7# 13. kolejka: Kołdowianka - Skra

• autor: darek199537, 2017-06-04 15:00

Wynik 9:1. Bramka dla Skry:

- Marcin Meller

Spotkanie zostało rozegrane w piątek o godzinie 19:00. Na meczu pojawiło się 9 zawodników, więc strata punktów nie wynikała z braków kadrowych. Po tym meczu, jeden z zawodników, który chciałby pozostać anonimowy powiedział: ,,Uznajmy to jako jednorazowa wpadka na planie. Kołdowianka ewidentnie idzie na mistrza. Mogliśmy jedynie trafić więcej bramek, ale i celności zabrakło. W następnym meczach postaramy się zapunktować".

Gdy na boisku utrzymywał się bezbramkowy wynik trzy razy przed szansą na zdobycie bramki stawał Przemysław Procak, jednak nie udało mu się ich wykorzystać. Jedyne, honorowe trafienie zdobył Marcin Meller, uderzając na bramkę z rzutu rożnego.
Nie pomógł powrót do bramki Dariusza Kowalskiego, a ostoję defensywy Remigiusza Kloskowskiego od dłuższego czasu męczy kontuzja.

Miejmy nadzieję, że ten czarny piątek nie odciśnie się zbyt mocno na naszej drużynie, a zespół wyjdzie z tego kryzysu obroną rękę. Wzmocniony na przyszłe tygodnie. Przed nami 4 spotkania ligowe. W niedzielę czeka nas pojedynek z Pionierem Biskupnica, który zajmuje 2 miejsce w tabeli.

Kolejarz Wierzchowo 6:4 Skra Bińcze
2017-06-25, 14:30:00