8# 14. kolejka: Pionier Biskupnica - Skra

• autor: darek199537, 2017-06-11 16:39

Wynik 4:2. Bramki dla Skry:

- Patryk Wojanowski

- Dawid Pankau

Ta niedziela należała do młodych zawodników pod wodzą doświadczonego, pełniącego obowiązki kapitana w tym meczu - Remigiusza Kloskowskiego. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że do pierwszego składu powrócił po długiej niedyspozycji Krzysztof Styburski.
W dzisiejszym spotkaniu pierwsze trafienie w karierze zanotował Dawid Pankau po asyście Patryka Wojanowskiego. Również wspomniany drugi z zawodników wpisał się na listę strzelców samotnym rajdem prawą stroną boiska. Dodatkowo głosami kolegów z drużyny został wybrany na najlepszego zawodnika Skry w tym meczu.
Cieszy również wysoka dyspozycja bramkarza Dariusza Kowalskiego, między innymi dzięki jego walecznej postawie nie wpadło więcej bramek i tym samym udało się zachować w miarę korzystny bilans bramkowy.

Przeciwnicy w tym spotkaniu byli faworytami, dlatego fakt przegrania tylko 2 bramkami można uznać za zadowalający. Przebieg meczu nie układał się po naszej myśli. Nasza bramka była oblężona przez większość czasu gry i zasypywana mnóstwem uderzeń. To dzięki heroicznej postawie naszych sportowców, wynik wygląda tak jak wygląda.. ,,Iskrom" udawało się przeprowadzić jedynie jednorazowe kontry. Jak wspomnieliśmy wyżej, dwie z nich zakończyły się sukcesem.

Nie sposób nie zauważyć problemów kadrowych w naszym zespole co przekłada się na wyniki. Jest to druga porażka Skry z rzędu. Start rundy wypadł bardzo obiecująco, więc miejmy nadzieję, że zawodnicy poprawią swoją postawę. Do końca sezonu zostały trzy spotkania: z Orłem, Kolejarzem oraz zaległy z Polnicą, więc wciąż mamy szansę na drugie miejsce w tabeli.

Posiadanie piłki: Pionier 70% - Skra 30%

Skra Bińcze   Zorza Dobojewo