Skra Bińcze - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 15, wczoraj: 26
ogółem: 375 225

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb Sparta Krępsk
4:5
(2:2)
herb Skra Bińcze
Sparta Krępsk   Skra Bińcze
Dębnica

2019-09-29, 15:00

Czas spotkania: 60 min.

Mecz odbył się na orliku w Dębnicy. Skra w składzie - Dariusz Kowalski, Remigiusz Kloskowski, Radosław Ożański, Patryk Wojanowski, Andrzej Skrypeć, rezerwowi Dawid Misztal oraz Arkadiusz Kierzk - nie miała łatwego zadania. To przeciwnicy pierwsi objęli prowadzenie po stracie w obronie przez jednego z naszych zawodników. W dodatku wspierani byli przez liczną grupę kibiców. Sporo czasu potrzebowali nasi zawodnicy, żeby wyrównać. Udało się to, w momencie gdy jeden z zawodników Sparty dostał 10 minutową karę. Przeciwnicy grali w osłabieniu, a my dysponowaliśmy jednym zawodnikiem więcej. Bramkę po akcji sam na sam zdobył Andrzej Skrypeć. Po paru minutach od wznowienia gry, Krzysztof Styburski odzyskał szybko piłkę i wystawił do A. Skrypeć. Ten oddał strzał z daleka i piłka trafiła do siatki obok słupka. Było 1:2.

Przeciwnicy wzięli się do gry i jeszcze przed przerwą trafili na 2:2. W ostatniej akcji I połowy zrobili przewagę trzech atakujących na jednego obrońcę, którego bez problemu ograli a potem pokonali bramkarza strzałem po ziemi w prawy róg bramki.


Po przerwie, nasi zawodnicy zaangażowali się mocniej w konstruowanie akcji. Po jednym z dośrodkowań, obrońca z Krępska dotknął piłkę ręką i sędzia odgwizdał przewinienie. Do jedenastki podszedł kapitan zespołu, nasz doświadczony goalkeeper D. Kowalski. Pewnym strzałem w prawy górny róg bramki pokonał bramkarza przeciwników. Było 2:3. Gdy staraliśmy się przejąć kontrolę nad posiadaniem piłki, R. Kloskowski został ukarany karą 5 minut za niesportowe zachowanie. Zespół się cofnął, przeciwnicy atakowali. Jedyną bronią były wtedy akcje z kontrataku. Takowy wysiłek się opłacił i po jednej z akcji przeciwnicy wybili piłkę w aut. Do piłki podszedł R. Ożański i dośrodkował wprost na głowę A. Skrypeć., który umieścił piłkę w siatce. Podwyższył tym samym wynik na 2:4. Na boisko wrócił nasz odesłany zawodnik, a my mieliśmy dwubramkowe prowadzenie. Na niewiele się to zdało, gdyż 5 minut później napastnik Sparty strzałem w długi róg bramki zdobył kontaktowego gola na 3:4.

Do końca meczu zostało 15 minut, a wtedy R. Kloskowski mając rywala na plecach, przyjął piłkę równocześnie się obracając. Następnie zgubił krycie i ruszył wprost na bramkę. W szesnastce podał piłkę do wspomnianego już kilka razy wyżej A. Skrypeć, który zdobył dla Skry piątego gola. Byliśmy pewni, że już nic się nie może wydarzyć. Kto opadł z sił, zmieniał się z rezerwowymi. Czas mijał, jednak Sparta nie odpuszczała, a gra do samego końca się opłaciła. W ostatniej akcji meczu, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na ostatniego z zawodników Sparty w naszym polu karnym, wpadł gol po strzale głową.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:5.

Posiadanie piłki: Sparta 50% - Skra 50%

  Informacje o kadrze Skra Bińcze

1. Kowalski Dariusz kapitan bramka   
2. Ożański Radosław  (1 asysta)   
3. Kloskowski Remigiusz  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 45" Kierzk Arkadiusz   
4. Wojanowski Patryk  zmiana 40" Misztal Dawid   
5. Styburski Krzysztof  (2 asysty)   
6. Skrypeć Andrzej bramka bramka bramka bramka   

Oceny zawodników »

  Prezentacja graficzna składu drużyny Skra Bińcze


Kowalski Dariusz
zmiana
Kloskowski Remigiusz
Kierzk Arkadiusz
Skrypeć Andrzej
zmiana
Wojanowski Patryk
Misztal Dawid
Styburski Krzysztof
Ożański Radosław

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Tabela ligowa

Reklama

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Skra Bińcze 4:5 Złomiarze Kiełpin
2019-10-31, 18:00:00
orlik w Dębnicy
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Jedność Gębarzewo - Skra Bińcze
Kolejarz Wierzchowo - Złomiarze Kiełpin
Płomień Płonica - Youngers Człuchów
Sparta Krępsk - Pionier Biskupnica

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Skra Bińcze 4:5 Złomiarze Kiełpin
Pionier Biskupnica 4:17 Youngers Człuchów
Kolejarz Wierzchowo 3:5 Jedność Gębarzewo
Płomień Płonica 8:3 Sparta Krępsk